DOK ART

Pod nazwą PATRZ ŁADNIE kryje się NASZA STRONA OD WNĘTRZA.
Specjalizujemy się w METAMORFOZACH obiektów industrialnych, lokali komercyjnych oraz mieszkań prywatnych.
Zajmujemy się doradztwem w zakresie Aranżacji Wnętrz.

Oferujemy grafiki do dekoracji przestrzeni prywatnych i biurowych. Nieustannie szukamy nowych wyzwań. Jeżeli potrzebujesz niebanalnych rozwiązań SPRAWDŹ NAS!

Metamorfozę w Międzywodziu nazwaliśmy “PROJEKTEM W KORONIE”. W kwietniu 2021 wystartował nasz Concept Dok Cafe & Galeria. Prace remontowe trwały od stycznia do lipca 2022.

Arte to ulubiona przez nas firma produkująca tapety. Ciągle wprawia nas w zdumienie i pobudza wyobraźnię. Każda z jej kolekcji to wyjątkowe dzieło sztuki, które powstaje z udziałem najbardziej uznanych światowych designerów.

Na ścianach naszej kawiarni i galerii uwagę przyciągają okładziny, którym nie sposób jest się oprzeć. Każdy chce dotknąć niezwykłej materii Capas, Musa i Pandan, które pochodzą z zaprojektowanej przez samą Naturę serii SELVA.

“Selva ukazuje piękno tropikalnej przyrody, używając do tego naturalnych materiałów, ciepłych barw oraz szorstkich struktur reliefowych. W tej kolekcji tajemnicza dżungla jest źródłem inspiracji, a gra światła i cieni tworzy nowy, zaskakujący wymiar.

Zapraszamy do obejrzenia wzorników, próbek oraz katalogów z produktami w naszej galerii lub w ramach Konsultacji w miejscu Projektu

ZAKUPY
Zamówienia i zapytania dotyczące zakupów składamy za pomocą formularza podając dane produktu | NR. KATALOGOWY / ILOŚĆ
Czas realizacji zamówienia około 8 dni.
*Udzielamy indywidualnych rabatów w ramach projektów.
Shopping Cart